تعمیر تلویزیون های ایکس ویژن در محل

تعمیر ارزان ال سی دی ایکس ویژن در منزل

تعمیر ارزان ال سی دی ایکس ویژن در منزل

تعمیر ارزان ال سی دی ایکس ویژن در منزل

تعمیر ارزان ال سی دی ایکس ویژن در منزل

تعمیرات واهمیت آن در زندگی روزمره
تلویزیون در سال 1862 توسط جیوانی کازلی داشمند ایتالیایی اختراع گردید. در آن زمان تلویزیون ها فقط خطوط و نقوش و عکس های تصویر برداری شده را به شکل  طیف هایی از خاکستری ، سیاه و سفید به نمایش می گذاشتند .امروزه با پیشرفت  تکنولوژی انواع تلویزیون های ال ای دیو ال سی دی و پلاسما را در طرح ها و مدل های مختلف توسط برندهای مختلف و جهانی به تولید می رسند ،حتی قابلیته وصل شدن به اینترنت و پخش تصاویر سه بعدی  را نیزدارند .تعمیر تلویزیون نیازمند اطلاع و آگاهی از جدیدترین تکنولوژی ها می باشد. متخصصان و تعمیرکاران تلویزیون در فدک دارای تخصص کافی جهت رفع عیب انواع تلویزیون ال سی دی و ال ای دی و تلویزیون‌های قدیمی است.

ایکس ویژن یکی از برند‌های با کیفیت و معروف در تولید تلویزیون است. امروزه این برند تلویزیون‌های زیادی با طرح‌های متنوع وارد بازار کرده است. در صورتی که هم اکنون از تلویزیون ایکس ویژن استفاده می‌کنید و متوجه بروز مشکلی خاص در آن شده اید، ما می‌توانیم شما را راهنمایی کنیم تا به راحتی تلویزیون خود را عیب یابی کنید. اگر تلویزیون شما دچار مشکلاتی مربوط به صفحه نمایش شده است، اگر صفحه نمایش تلویزیون شما تیره شده است، اگر صدای تلویزیون کم شده است، قسمتی از تصویر تلویزیون تیره تر از  قسمت‌های دیگر است و… تمامی این مشکلات را در نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن رفع کنید.

 

انواع خرابی های قابل تعمیر تلویزیون

از مهم ترین علت های بروز خرابی که می تواند موجب به تمام شدن عمر تلویزیون گردد، اشتباه در نگهداری وسیله هست که بعد از طی شدن عمر مفیدش نیازمند به تعمیرات یا تعویض می گردد، اما در مواردی مانند شکستگی یا آب خوردگی پنل تنها موضوعی که باعث بروز مشکل شده نگهداری غلط از دستگاه می باشد.

تعمیر ارزان ال سی دی ایکس ویژن در منزل

تلویزیون های  ال ای دی، ال سی دی و پلاسما ها که امروزه در بازار ها وجود دارد نیز ممکن است بر اثر عوامل بسیار مختلف زیادی از جمله  فرسودگی قطعات، ضربه خوردن ونوسانات برق و خیلی عوامل متعدد دیگر دچار خرابی گردند.

مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون :

گاهی امکان دارد هنگام تماشای برنامه مورد علاقه ی تلویزیونی خود ناگهان تلویزیون خاموش شده و دوباره روشن شود. این ایراد یکی از ایرادات شایع در تلویزیون های LED می باشد. در بیشتر موارد این مشکل مربوط به خرابی برد پاور است. بردپاور نقش مهمی را در روشن کردن تلویزیون اجرا می‌کند، این قطعه پرکاربرد به تمامی بخش‌های مختلف دستگاه ولت می‌رساند و اگر خراب شود تلویزیون خاموش شده و دیگر روشن نمی‌شود.

تعمیر ارزان ال سی دی ایکس ویژن در منزل

سرویس کار می‌تواند با تعویض نرم افزار تلویزیون، تعویض IC، تعویض قطعات مربوط به بخش حافظه تلویزیون و در نهایت تعویض کامل برد پاور این مشکل را برطرف کند.

 

خرابی مین برد تلویزیون:

یکی از اساسی ترین مین برد قطعه در تلویزیون محسوب می گردد. مین برد از قطعات مختلفی تشکیل شده است که هر کدام از این اجزاء وظیفه­ ی مخصوص به خود را برعهده دارند. صفحه نمایش ارتباط مستقیم با مین برد دارد و در صورت خراب شدن هر یک از قطعات مین برد، این امکان وجود دارد که تصویر تلویزیون پرش داشته باشد.

 

تصویر محو از یک رنگ اضافی:

گاهی ممکن است رنگ ها در تصویر به شکل واقعی خودشان مشاهده نگردند اما تصاویر درست نمایش داده شود ، یا حتی اگر یک رنگ اضافی به صورت غیر‌عادی در تصویر ظاهر شود ،در این صورت نیز باید پنل دستگاه را تعویض کنید  چون اولین لایه با آسیب مواجه شده است.

 

خاموشی تلویزیون یا تاریک شدن تصویر:

یکی از علت های مختلف خرابی تلویزیون ها، تاریک شدن تصویر است.   معمولا این خرابی در برخی از تلویزیون‌های ال ای دی به وجود می اید و برای رفع این ایراد باید بک لایت را به شکل کامل تعویض کرد . بک لایت صفحه‌ای نازک در پنل تلویزیون است که تشکیل شده از تعداد زیادی لامپ ال ای دی می باشد .وقتی این قطعه دچار خرابی می شود و چراغ‌ها شروع به خاموش شدن می کنند، دیگر تصویری از تلویزیون پخش نخواهد شد و یا هاله‌ای سیاه روی تصویر به وجود می اید اما پخش صدا همچنان ادامه پیدا می کند.

سوالات متداول

1آیا متخصص بدون هماهنگی با من در زمان مقرر مراجعه می کند؟
2در صورت بروز مجدد مشکل دوباره برای تعمیر تلویزیون سامسونگ هزینه ای دریافت می شود؟
3آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟
4چه اطمینانی برای حفظ حریم خصوصی به من داده می شود؟
5چطور و در چه زمانی هزینه را پرداخت می کنم؟

پاسخ

 • تعمیرکاران ما آموزش های تکمیلی را برای تعمیر تلویزیون سامسونگ گذرانده و اطلاعاتشان دائما به روز می شود.
 • هزینه های پرداختی شما، به صرفه و منطقی است.
 • تمامی قطعات اصل بوده و تقلبی و فیک نیست.
 • سرعت ارائه خدمات بسیار بالاست.
 • کار با تضمین تحویل داده می شود.

عیب یابی تلویزیون ایکس ویژن

علت قطع شدن صدای تلویزیون ایکس ویژن چیست؟

 • اگر صدای تلویزیون شما قطع شده است، در قدم اول خرابی مین برد می‌تواند عامل اصلی این موضوع شده باشد.
 • همچنین خراب شدن اسپیکرهای تلویزیون عاملی دیگر است.
 • اما برای برطرف کردن این مشکل می‌بایست ابتدا قبل از مراجعه به تعمیرکار، وارد تنظیمات شده و تلویزیون خود را ریست کنید.
 • تنظیمات این بخش را روی حالت defult ، قرار داده و در صورتی که مشکل تلویزیون رفع نشد، لازم است با یک تعمیرکار تماس حاصل نمائید تا این مسئله رفع شود.

روشن و خاموش شدن تلویزیون ایکس ویژن

 • این مشکل به این صورت است تلویزیون ایکس ویژن به طور مرتب روشن و خاموش می‎‌شود. در نتیجه دوام این مشکل نیز می‎‌تواند مشکلات دیگر را برای دستگاه ایجاد کند.
 • خراب شدن مین برد یا برد اصلی تلویزیون اصلی ترین دلیل خرابی است. بنابراین باید این بخش‌ها توسط تعمیرکار متخصص در این زمینه بررسی و عیب یابی شود. برای رفع این مشکل معمولا اقداماتی نظیر، تعویض نرم افزار، تعویض ‌ای سی، تعویض قطعات مربوطه و… باید انجام شود.

وجود خطوط افقی یا عمودی در صفحه تلویزیون

 • یکی از مشکلات رایج در اکثر تلویزیون ها، وجود خطوط افقی یا عمودی در صفحه تلویزیون است.
 • از جمله اصلی ترین دلایلی که سبب بروز این مشکل می‌شود، ضربه به تلویزیون، مشکلات فنی و یا خراب شدن پنل تلویزیون است.
 • از دیگر مواردی که سبب بروز این مشکل می‌شود، می‌توان به مواردی نظیر خراب شدن گیرنده اشاره نمود.

تلویزیون ایکس ویژن صدا ندارد

 • در صورت بروز این مشکل ابتدا کابل‌های صدا را بررسی کنید.
 • تنظیمات تلویزیون باید بررسی شود. چک کنید خروجی صدای دستگاه با رسیور تطابق داشته باشد.
 • برای بررسی کابل خود از یک کابل دیگر استفاده کنید. شاید مشکل رفع شود.
 • در صورت نیاز با نمایندگی تماس بگیرید تا مشکل را رفع کند.

شکستگی و یا آبخوردگی پنل تلویزیون

پنل، یکی از قطعات اساسی در تلویزیون است. به طوری که خراب شدن آن سبب ناکارآمد بودن تلویزیون می‌شود. بسیار پیش آمده است که در اثر ضربه و یا تمیز کردن ناصحیح تلویزیون، پنل آسیب دیده است. قبل از هر چیز باید بگوئیم حواستان به ضربه‌های وارده به تلویزیون باشد. چرا که کوچک ترین ضربه می‌تواند به پنل آسیب وارد کرده و مشکل را دو برابر کند. دومین نکته تمیز کردن تلویزیون است. برای تمیز کردن تلویزیون نه اسپری کردن آب نیاز است و نه کشیدن دستمال خیس روی آن. بهتر است برای پاکسازی این قسمت، از یک دستمال خشک و نرم استفاده کنید. این کار برای جلوگیری از آسیب به تلویزیون ضروری است. در صورت بروز مشکل در پنل و یا آبخوردگی آن، تنها کافیست با مرکز تعمیرات ایکس ویژن تماس حاصل نمائید. تعویض پنل سبب رفع مشکل می‌شود.

چرا سوختگی در پیکسل‌های تلویزیون رخ می‎‌دهد؟

سوختگی پیکسل یکی از مشکلات رایج در تلویزیون‌های ایکس ویژن است. پیکسل دارای  عدد ساب است. این بخش‌ها رنگ‌های تلویزیون را ایجاد می‎‌کنند. هر یک از پیکسل ها، توسط ترانزیستورهایی کنترل می‎‌شود. اگر هر کدام از این بخش‌ها از کار بیفتد، اصطلاحا می‎‌گویند پیکسل سوخته است. یکی از علامت‌های بارز سوختن پیکسل ها، وجود نقطع‌های سفید و یا روشن در صفحه تلویزیون است. در صورت بروز این مشکل، لازم است از دستکاری کردن تلویزیون پرهیز کنید. تنها کاری که لازم است انجام دهید، تماس با یک کارشناس متخصص در این زمینه است.

نصب و سرویس تلویزیون ایکس ویژن در محل

نصب تلویزیون موضوعی بسیار مهم است. بنابراین هیچگاه خودتان اقدام به نصب نکنید. اولا که اگر خودتان اینکار را انجام دهید، تلویزیون شما شامل گارانتی نمی‌شود. ثانیا اینکار منجر به آسیبات جدی به دستگاه می‌شود. بنابراین همیشه برای نصب اصولی حتما از تعمیرکار کمک بخواهید تا اینکار را انجام دهد. همچنین با  بهره‌مندی از خدمات سرویس دوره ای، به طور مرتب تلویزیون خود را بررسی کرده و جلوی بروز بسیاری از مشکلات را بگیرید.

چگونه از خدمات بهره مند شویم؟

برای  بهره‌مندی از خدمات می‌توانید با شماره‌های درج شده تماس گرفته و از خدمات اصولی ما بهره مند شوید. همچنین در اینصورت از مشاوره رایگان نیز بهره مند می‌شوید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در تهران

برای  بهره‌مندی از خدمات اصولی در تهران و شهرستان‌های اطراف همین حالا اقدام کنید.ما با  بهره‌مندی از تکنسینی متبحر به راحتی کلیه مشکلات تلویزیون ایکس ویژن را رفع کنید. ما با تکیه بر سابقه درخشان خود، به صورت تضمینی تلویزیون شما را عیب یابی کرده و مانند روز اول به شما تحویل می‌دهیم.

 

خدمات شرکت تعمیرات تلویزیون فدک:

باید  گفت که ممکن است یک قطعه الکترونیکی خراب شده باشد یا نیاز به تعویض قسمت بزرگتری باشد  در این صورت هزینه تعمیر بیشتر خواهد بود. بهترین کار بررسی مشکل به وجود آمده توسط متخصصان و ارزیابی هزینه تعمیر از طرف آن‌ها خواهد بود . .یکی از تخصصی­ ترین مراکز تعمیرات تلویزیون که با استفاده  از تکنسین­ها تعمیرکاران با تجربه ،اقدام به تعمیر انواع مختلف تلویزیون ها­ دارد مرکز تعمیرات تلویزیون فدک می باشد. این مرکز ضمن تشخیص صحیح ، با کمترین هزینه دستگاه شما را به درستی تعمیر و تحویل می نماید .

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *